print chevron-right phone envelope mobile file-pdf-o share-alt
Menu
pzd

3 pytania „Dlaczego?”

Dlaczego poza miastem?

Coraz częściej osoby, które chciałyby zamieszkać w Warszawie, wybierają okoliczne miejscowości gwarantujące im równie dobre warunki mieszkaniowe, przy mniejszych kosztach zakupu i eksploatacji. Mieszkania i segmenty budowane w Józefosławiu przez nas są przykładem połączenia uroków podmiejskiej lokalizacji z walorami dużego miasta. Okolice stolicy są dobrze z nią skomunikowane, a południowa obwodnica miasta S2 już wyraźnie poprawiła dojazd do centrum. Planowane jest poszerzenie ulicy Puławskiej, a przy naszym osiedlu zatrzymuje się autobus miejski linii 739. Józefosław graniczy z Warszawą, lecz administracyjnie należy do Piaseczna. Skutkuje to tym, że w gminie Piaseczno mamy niższe stawki ubezpieczenia samochodu i niższe podatki od nieruchomości niż w sąsiedniej Warszawie.

Dlaczego Józefosław?

Józefosław to raj dla rowerzystów. Tutaj biegną trasy wycieczek do Lasu Kabackiego, Ogrodu Botanicznego w Powsinie lub dalej nad Wisłę. W odległości 400 m znajduje się centrum rekreacyjno – sportowe oraz handlowe (Leroy, Auchan). Wiecej informacji znajdziesz w zakładce „Poznaj Józefosław”

Dlaczego w naszym osiedlu?

Mieszkania w osiedlu Planety zlokalizowano w segmentach jednorodzinnych co podkreśla ich unikalny charakter nie podobny do innych mieszkań. Dzięki dużym ogródkom i tarasom są świetną propozycja dla osób z dziećmi oraz osób zmęczonych mieszkaniem w blokach, a to wszystko w cenach znacznie niższych niż w Warszawie. Miłą niespodzianką jest BEZCZYNSZOWY charakter osiedla, a opłaty stałe są symboliczne i wynoszą 150 zł/mc/lokal