print chevron-right phone envelope mobile file-pdf-o share-alt
Menu
pzd

Józefosław – domy, mieszkania

Firma „Planety” Sedno Dom oferuje na sprzedaż niezależne mieszkania w Józefosławiu koło Warszawy. Obecnie realizowany jest czwarty etap inwestycji, który obejmuje niezależne segmenty o powierzchni od 57 metrów kwadratowych do 104 metrów kwadratowych. Nasza inwestycja dostępna jest w wyjątkowo przystępnych cenach – od 4400 zł za każdy metr kwadratowy do 5500 zł za metr kwadratowy.

Każde mieszkanie ma niezależne wejście, taras oraz ogródek. Dzięki temu mieszkając niedaleko Warszawy, można wyjść na swój własny skrawek zieleni i się zrelaksować. Każde mieszkanie, niczym domy jednorodzinne posiada również wydzielone miejsce postojowe lub garaż (w zależności od preferencji klienta). Osiedle posiada bardzo korzystny układ, który sprawia, że mieszka się na nim bardzo wygodnie.

Niniejszy etap inwestycji składa się z 12 dwu-lokalowych szeregowców. To bardzo rozsądny układ, który pozwala połączyć niskie koszty budowy i utrzymania z dużym komfortem zamieszkania. Całe osiedle położone jest z dala od wielkomiejskiego zgiełku i ruchliwej drogi. Klimat osiedlowego zacisza każdemu przypadnie do gustu.

Józefosław to nieduża miejscowość położona na południe od Warszawy, w okolicach Piaseczna. Otoczona Lasem Kabackim, w którym nie brakuje ciekawych miejsc do uprawiania sportu i aktywności fizycznej. Można jeździć tu na rowerze, uprawiać jogging czy odbywać krótsze i dłuższe spacery. Miejscowość ta jest też dobrze skomunikowana z Warszawą. Do centrum można dojechać DK79 i potem DK2 lub S79. Jadąc do północnych dzielnic Stolicy można skorzystać z obwodnicy miasta, która poprowadzona jest w ciągu drogi S2 i S8.

Plan osiedla

Aby obejrzeć konkretne mieszkania, warto zajrzeć do dostępnych mieszkań. Tu znajdują się plany wszystkich nieruchomości, które powstają w niniejszej inwestycji. Każdy segment można dokładnie obejrzeć i skonfrontować jego plan ze swoimi oczekiwaniami. Dzięki temu łatwiej będzie wybrać odpowiedni dom dla siebie, który w całości spełni nasze wymagania.


Sprawdź dostępne mieszkania